KONST / Litografier / Färglitografi 5464025
nr 546 4025
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Färglitografi , Signerad Carin Adler, 61/100, Kvastmakarbacken, 32x41
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 oktober 2008
kl 17:46:47
13/10 12:24:43
13/10 16:25:52
500 kr